4 * hviezdičkové apartmány v Cortona

Kompletná ponuka celého ubytovania v Cortona. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, rezortov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Cortona, kde nájdeme mestá Riccio, Polvano, Castiglion Fiorentino, Terontola a Cegliolo.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Ortensie StarStarStarStar

Foto: Ortensie
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
71 %

Ortensie offers accommodation in Cortona. The unit is 48 km from Siena. The unit fitted with a kitchenette with a dishwasher and fridge. A TV is offered. Perugia is 42 km from Ortensie, while Arezzo is 20 km from the property.


2. Locazione turistica Casa Imola StarStarStarStar

Foto: Locazione turistica Casa Imola
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Cortona, this air-conditioned apartment is 38 km from Perugia. The unit is 28 km from Arezzo. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen. A TV with satellite channels is available. There is a private bathroom with a bath or shower.


3. Apartment Etrusco StarStarStarStar

Foto: Apartment Etrusco
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Situated in Cortona, this apartment is 38 km from Perugia. The property is 24 km from Arezzo and free private parking is available. The kitchen is equipped with a microwave and a fridge, as well as a coffee machine. A TV is offered.

Izby

Apartmán s 1 spálňou
osoby47 - 47 EUR za noc

3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: